неділя, 31 березня 2013 р.

Скрябін в Житомирі


Житомиряни своїми танцями,співами та оплесками,ледве не рознесли Облмуздрамтеатр.
А все через те,що 31 березня до Житомира з концертом завітав гурт "Скрябін".

Андрій Кузьменко не надто зрадів,коли побачив напів пусту залу.Але,блиск в очах глядачів запалив серце нестримного Кузьми.
"Я тут,наче дома"-декілька разів повторював виконавець.І справді,атмосфера у залі була дуже домашньою та драйвовою:)Житомиряни співали разом з гуртом,танцювали,носили листівки написані губною помадою та взагалі пропустили через себе хвилю енергії під назвою "Скрябін".
                                                                         
Свій талант до написання пісень,співак виявив одразу на сцені.Адже ще на початку концерту,він просив приносити листівки з назвами пісень їхнього арсеналу,які б зала хотіла почути.Ось,одна дівчина і винесла "записочку" з невідомою назвою невідомої пісні "Моделі".
Кузьма з його бендом не розгубилися,а почали імпровізувати.До речі дуже гарна імпровізація вийшла.

Але не обійшлося без скандалу.Після завершення концерту артисти пообіцяли вийти на автограф-сесію.На жаль,працівники театру цього чути не хотіли і всякими силами намагалися витиснути шанувальників за територію театру.Майже така ж сама ситуація була і на концерті у Дзідзьо.

Кузьма пообіцяв приїхати до Житомира ще та зібратися у залі таким ж самим "колгоспом".

субота, 9 лютого 2013 р.

Азад Сафаров

Знайомство з новими цікавими людьми продовжується.

9 лютого до "Школи юних журналістів" завітав український журналіст-Азад Сафаров("5 канал").
Він поділився своїм досвідом з учасниками"ШЮЖ" та студентами.

Півтори години спілкування минули непомітно.Мабудь через,те що Азад спілкувався з нами дуже невимушено та без жодних нудних теорій.Він розказав про усі хитрощі у професії журналіста,які кожен взяв собі на замітку.
Азад радить подавати будь-яку інформацію з гумором,адже саме таким способом ми можеме "достукатися" до людей.
Ще одну важливу річ,яку сказав журналіст:"Нікому не потрібно,те що відбувається десь у Австралії чи Америці,людям потрібно,те що відбувається тут та зараз".
Азад пробудив наш мозок діяти та ставати універсальми журналістами.

 

Перший.

Ну що ж,на старт,увага,руш!
Так,так ось і початок.
 ВЕЛКОМ;)