А все через те,що 31 березня до Житомира з концертом завітав гурт "Скрябін".
Андрій Кузьменко не надто зрадів,коли побачив напів пусту залу.Але,блиск в очах глядачів запалив серце нестримного Кузьми.
"Я тут,наче дома"-декілька разів повторював виконавець.І справді,атмосфера у залі була дуже домашньою та драйвовою:)Житомиряни співали разом з гуртом,танцювали,носили листівки написані губною помадою та взагалі пропустили через себе хвилю енергії під назвою "Скрябін".
Свій талант до написання пісень,співак виявив одразу на сцені.Адже ще на початку концерту,він просив приносити листівки з назвами пісень їхнього арсеналу,які б зала хотіла почути.Ось,одна дівчина і винесла "записочку" з невідомою назвою невідомої пісні "Моделі".
Кузьма з його бендом не розгубилися,а почали імпровізувати.До речі дуже гарна імпровізація вийшла.
Але не обійшлося без скандалу.Після завершення концерту артисти пообіцяли вийти на автограф-сесію.На жаль,працівники театру цього чути не хотіли і всякими силами намагалися витиснути шанувальників за територію театру.Майже така ж сама ситуація була і на концерті у Дзідзьо.
Кузьма пообіцяв приїхати до Житомира ще та зібратися у залі таким ж самим "колгоспом".